Důležité postavy z Tortuisy i odjinud

Z BezkraliWiki
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Na této stránce najdete jednoduchý přehled obecně známých osobností, jejich portréty a odkazy na případné podrobnější informace.

Důležité postavy

Mort, Guverner
Guverner


Guvernér je pro všechny důležitou postavou na ostrově. Nejen že přes něj je možné nakoupit nové zásoby, nebo prodat svůj lup, ale také má slušný vliv v hospodě a v bordelu.

Bordelmamá
BordelmamáZajisté si všichni dovedou představit proč je ona důležitá. Říká se jí Baronka.

Hospodský
Hospodsky


Pívóóó

Hospodský
Hospodsky


Tenhle nemá pivo.

Kněžka mořské bohyně
Kněžka mořské bohyně


...

Kněz Surahindův
Kněz Surahindův


...

Velvyslankyně Nefritového císařství
Velvyslankyně Nefritového císařství

....

Císařský Censor
Soubor:Censor.jpg
Císařský censor

...

Vykladač práva
Vykladač pirátského práva

...


Kněz Surahindův
Hlavní kněz Surhindův na Tortuise

...

Kapitáni lodí

Pirátské lodě...

Bartolomeo, kapitán Le Soleil du Pireos
Bartolomeo, kapitán Le Soleil du Pireos

...

Silverryn, kapitanka temnych elfů
Silverryn, kapitanka temnych elfů


...

Kapitán Mimichmud Kruťák vulgo Kruťas
Kapitán Mimichmud Kruťák vulgo Kruťas


Nechvalně proslulý koboldí kapitán Mimichmud má pověst krutého piráta. Obecně se ví, že unáší a przní mladé dcery z bohatých rodin a šeptá se, že pokud je rodina nevyplatí, že je sežere. Také se říká, že má někde, jako každý kobold, schovaný život a že vládne magickými silami a zotročil ducha bouře, který mu teď slouží. Mezi piráty a nekalými živly je také proslulý jako diskrétní a spolehlivý pašerák, ale to už nezní tak bombasticky.


Kapitán Hnusák
Soubor:Hnusak.jpg
Kapitán Hnusák


Přísný a krutý kapitán, schopný kormidelník, miluje rum, nemá rád elfy, prý roztrhal chlapa holýma rukama, plaval dva dny v kuse mezi žraloky, přežil měsíc na pustém ostrově bez vody a přepil vodníka.


Hendrick Kelten zvaný Hrob, kapitán lodi Arent
Kapitán Hrob


...


Luciana Anderdecken, kapitánka Grand Corsaire Tyrell
Luciana, kapitánka Grand Corsaire Tyrell

...


Lodbrug Černohrad, kapitán Pokladivy
Lodbrug Černohrad, kapitán Pokladivy

Kapitán Lodbrug Černobrad, čtvrtý syn Tubwera II. Černobrada, pána Železné Síně, trpasličí náboženský reformátor a proticísařský separatista, kapitán na Pokladivě.

Lodbrug Černobrad je kapitán obrněné lodi Pokladiva - která je známa svou unikátní, převážně trpasličí posádkou -, filosof, kazatel Hagardimova slova, lovec monster a korzár bojující za svobodu Hrong Narogu (jakkoliv je mnohým nejasné, v čem je vlastně Hrong Narog nesvobodný). Je známý svým válečnickým umem - který se přisuzuje jeho údajnému dobrému původu a údajné službě v řadách hrongnarogských Lamželez -, odvahou hraničící se sebevražednou idiocií a v neposlední řadě svým silně negativním postojem k oběma císařstvím.

Se svou posádkou se nechvalně proslavil nájezdy na přístavy, útoky na pokladní konvoje v surhindijských vodách převážející berně do císařské pokladny a údajným soubojem s Krakenem, který skončil plichtou.

Málokterý kapitán se rád plaví po jeho boku, neboť kazí mládež, otevřeně vyzývá bouři a posmívá se mořským běsům.


Akharin, kapitán Inari
kapitán Inari

Rád o sobě tvrdí, že je chytrý, silný a nebezpečný. Proto prý taky přežil všechno, co přeži, proto je tam, kde je. Zlí jazykové tvrdí, že ví je to jen tím že ví, kdy včas utéci. Na druhou stranu, to nikdo neřekne před ním, jelikož pár takových zmizelo.