Podsvětí

Z BezkraliWiki
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Tyto dovednosti jsou určeny postavám, které se chtějí dostat do zločineckého podsvětí Meritrey (vzkvétající odvětví, budoucnost zajištěna, nemusíte se bát stáří). Jsou veřejné a poskytnou vám potřebný kontakt.

Upozornění - toto si skutečně nemůže vzít každá postava. Jen ty se (alespoň maličko) zločineckou minulostí. Těm ostatním to prostě nebude fungovat. (Pokud jste šlechtic či jiná známá osobnost a chcete napojení na podsvětí, mějte na to své lidi... a doufejte, že se to neproflákne.)

O postupu v hierarchii podsvětí rozhoduje Darion podle toho, co se postavě zdaří vykonat. Doporučujeme, abyste v podsvětí nevystupovali pod svým pravým jménem...

Podsvětí
Mám kontakt
Popis
Znáš ta správná místa, kde se schází ty správné osoby. Organizátor ti sdělí, kde se nachází mrtvá schránka. Každé ráno se poloha mění, ptej se znovu. V mrtvé schránce smíš číst všeobecné informace o tom, co se v podsvětí děje. Nic jiného s mrtvou schránkou dělat nesmíš.
Podmínka
Nějakým způsobem vejdeš do kontaktu se zločinci
Cena
5
Pískle
Jsi takřka tím nejnižším článkem potravního řetězce – s výjimkou hejlů, kavek a kořenů. Musíš mít na kontě alespoň jeden malý zločin – nebo si to podsvětí alespoň musí myslet. Patříš do podsvětí, ale nikdo tě nebere moc vážně.
Spáchal jsi malý zločin, Mám kontakt
x
Leccos slyším
Víš, kam jít a koho se ptát. Dozvíš se o několika osobách, které jsou napojené na střední stupně podsvětí – nebo se prostě vyznají. S trochou toho správného "přemlouvání" se můžeš leccos dozvědět. Organizátoři ti sdělí heslo - to však nelze předat dál, jde pouze o neherní mechanismus. Heslo reprezentuje to, že vás v podsvětí znají. (Pokud však někoho dotyčným představíš, možná s ním jednat budou. Zvlášť, pokud už nejsi jen Pískle.)
Pískle
5