Admin

Author's details

Date registered: 1.10.2010

Latest posts

  1. Bezkrálí XIII. v Pevnosti — 3.11.2011
  2. Připravujeme: Bezkrálí XIII. — 7.4.2011
  3. Druhý díl Daemonicy chystán do sazby — 1.3.2011
  4. Porazili jsme souboje na hlavu! — 25.2.2011
  5. Vítejte na stránkách OS Bezkrálí — 25.10.2010

Most commented posts

Author's posts listings

Lis
03

Bezkrálí XIII. v Pevnosti

O proběhlém třináctém pokračování larpu Bezkrálí se můžete dočíst v reportáži, která vyšla v Pevnosti 10/2011. Dokonce jsme se dostali i na obálku! Pokud to bude možné (po uplynutí několika měsíců od publikace), reportáž si vyžádáme a umístíme ji i sem. Prozatím si můžete přečíst alespoň článek, který v Pevnosti vyšel u příležitosti desátého pokračování.… Continue reading »

Dub
07

Připravujeme: Bezkrálí XIII.

V současné chvíli připravujeme třinácté pokračování fantasy larpu Bezkrálí. Jde o hru ve volné přírodě pro cca 70 hráčů, kteří se na dva dny ujmou rolí nejrůznějších hrdinů, badatelů, šlechticů i prostých obyvatel smyšleného království Meritrey, v němž se (opět) schyluje k mnoha a mnoha potížím… Termín hry a místo konání: 19.5. – 22.5. ve… Continue reading »

Bře
01

Druhý díl Daemonicy chystán do sazby

S radostí vám oznamujeme, že nakladatelství Straky na vrbě přijalo k vydání druhý díl románu Martina D. Antonína – Daemonica: Hovězí v žaludku, tentokrát s podnázvem Andělské rakvičky. Termín vydání prozatím spadá na červen 2011. Série Daemonica přináší čtenářům akčně laděný příběh s tématikou věčného souboje mezi mocnostmi nebe a pekla, opět je kořeněna špetkou… Continue reading »

Úno
25

Porazili jsme souboje na hlavu!

Ve čtvrtek 24. února se Martin D. Antonín účastnil workshopu Městské knihovny o literárním ztvárnění soubojů, především šermířských. Neomezoval se pouze na ústní doporučení – součástí přednášky byly i praktické ukázky se zbraněmi i bez, díky nimž mladí i pokročilejší autoři získali lepší povědomí o tom, jak to ve skutečném boji chodí. Pokud máte zájem… Continue reading »

Říj
25

Vítejte na stránkách OS Bezkrálí

Dobrý den, zavítali jste na stránky Občanského sdružení Bezkrálí. V současné chvíli na nich ještě pracujeme, ale brzy vše spustíme. Pokud jste sem přišli kvůli informacím o larpu Bezkrálí, který naše sdružení pořádá, klikněte na odkaz Bezkrálí Wiki. Prozatím Vám přejeme hezký den.